Smidtje Canal Cruises Amsterdam - Amsterdam Light Festival Rondvaart + onbeperkt drankjes 🌟 hero
Amsterdam Light Festival Rondvaart + onbeperkt drankjes 🌟 • Smidtje Canal Cruises Amsterdam - Méér dan een Rondvaart
Smidtje Canal Cruises Amsterdam icon

Wat is het Amsterdam Light Festival?

Voor de vijftiende editie verandert de stad opnieuw in een decor voor lichtkunst. Voor deze gelegenheid hebben we lokale, nationale en internationale kunstenaars gevraagd wat zij willen presenteren aan de bewoners en bezoekers van Amsterdam. Geen vast verhaal, maar een gesprek met de stad dat ontstaat vanuit tal van perspectieven.

Naast unieke lichtkunstwerken en een gloednieuwe route langs de Magere Brug en de Amstelsluizen, ontwikkelen we gratis toegankelijke evenementen en inspirerende randprogrammering. Dit jaar ligt er extra focus op de stad als podium. We nodigen bezoekers uit om Amsterdam opnieuw te ontdekken: varend, wandelend en met een open blik.

Het festival loopt van donderdag 26 november 2026 t/m zondag 17 januari 2027

Inclusief

  • Rondvaart van 75 minuten
  • Glühwein als welkomstdrankje
  • Onbeperkt drankjes (bier, wijn & frisdrank)
  • Verwarmde & overdekte boot
  • Toilet aan boord
  • Lounge achterdek voor de beste uitzicht en de mooiste foto’s
  • Panorama dakraam
  • Audiogids in het Nederlands en Engels
  • Vriendelijke schippers met unieke verhalen

Exclusief

  • Snacks. Gasten zijn van harte welkom om zelf snacks mee te nemen en hier tijdens de vaart van te genieten.

Veelgestelde vragen

Op drukke dagen en weekenden, zeker in de kerstvakantie, kan de rondvaart uitlopen. Let hier op i.v.m. eventuele reserveringen na de rondvaart.

Wij raden je aan om 15 minuten van tevoren naar de opstaplocatie te komen. Als het een regenachtige dag is, is het handig om een paraplu mee te nemen want de opstaplocatie is niet overdekt. 

Wij verkopen geen snacks aan boord. Gasten zijn van harte welkom om zelf snacks mee te nemen en hier tijdens de vaart van te genieten.

Om aan boord te gaan, moet u een paar treden beklimmen. Daarom kan het voor mensen met een mobiliteitsbeperking moeilijk zijn om aan boord te gaan.

Honden zijn niet toegestaan aan boord, alleen hulphonden.

Footer boat icon